Švieslentė baseinui DWCT-100-B3-2
Prekės kodas: DWCT-100-B3-2
Pristatymo terminas: 4-5 sav.
kaina2 700,00
[ti_wishlists_addtowishlist]
Share
    APRAŠYMAS:
    KONTROLĖ:
    LAIKAS / DATA: nustatykite iš nuotolinio valdymo pulto, RTC laiko valdiklis.
    VIDAUS TEMPERATŪRA: automatiškai iš vietinio jutiklio.
    VANDENS TEMPERATŪRA: nustatoma iš nuotolinio valdymo pulto.
    MATMENYS: 750x950x45 mm
    RODOMI PARAMETRAI:
    – realus laikas / data
    – vidinė temperatūra
    – vandens temperatūra 1
    – vandens temperatūra 2
    GARSO SIGNALAS: ne
    Matomumas: iki 30 m
    Šviesos diodų modulių aukštis: 100 mm
    Šviesos diodai: ypač ryškūs
    ŠVIESOS KAMPAS: 120 laipsnių
    LED SPALVŲ SKAIČIUS: 1 – raudona (kitos spalvos pagal pareikalavimą)
    MAITINIMAS: 230 V / 50 Hz