Švieslentė baseinui DWCT-150-B3-1
Prekės kodas: DWCT-150-B3-1
Pristatymo terminas: 4-5 sav.
kaina3 190,00
[ti_wishlists_addtowishlist]
Share
    APRAŠYMAS:
    KONTROLĖ:
    LAIKAS / DATA: nustatykite iš nuotolinio valdymo pulto, RTC laiko valdiklis.
    LAUKO TEMPERATŪRA: automatiškai iš jutiklio, plius 12 V keitiklis.
    VIDAUS TEMPERATŪRA: automatiškai iš vietinio jutiklio.
    VANDENS TEMPERATŪRA: nustatoma iš nuotolinio valdymo pulto.
    MATMENYS: 1100x1300x45 mm
    RODOMI PARAMETRAI:
    – realus laikas / data
    – lauko temperatūra
    – vidaus temperatūra
    – vandens temperatūra
    GARSO SIGNALAS: ne
    Matomumas: iki 50 m
    Šviesos diodų modulių aukštis: 150 mm
    Šviesos diodai: ypač ryškūs
    ŠVIESOS KAMPAS: 120 laipsnių
    LED SPALVŲ SKAIČIUS: 1 – raudona (kitos spalvos pagal pareikalavimą)
    MAITINIMAS: 230 V / 50 Hz